BIZ KIMIZ ?

Fabia Home Hakkında

     1995 yılından kurulan Fabia Home, özel kumaş üretimleri hizmetleri ile hem ulusal hem de uluslararası rakiplerinin önde gelen markası olmuştur. Sunduğu geniş ürün yelpazesi ile alıcısını yüksek kalite ile buluşturmayı amaçlamıştır. Kullanılan, kaliteli iplikler sayesinde ürettiği kumaşlarla fark yaratan Fabia Home, müşteri odaklı hizmet anlayışı benimsemiştir.

     Fabia Home, sunduğu hizmetler ile öncelikli olarak güvenilir, etik, kaliteli olmayı kendine ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda alıcısı ile buluşurken gelen taleplere göre en iyi şekilde kumaş üretimlerini yapmaktadır. Fabia Home, yüksek kaliteli üretimi hedeflerken aynı zamanda kumaş üretiminde son teknoloji ürünlerini kullanmaktadır. 160 Adet Sulzer Mekikli, İtema, Somet ve Wamatex Dokuma Makinesi İle Aylık 1.200.000 Metre Kumaş Üretimi yaparak hem ulusal hem de uluslararası piyasada kendi farkını ortaya koymayı başarmıştır.

     27 yıllık tecrübesi ile kumaş sektöründe adını her zaman üst sıralarda bahsettiren Fabia Home, müşterilerinin taleplerine göre onlar için özel üretim kumaşlar üretmektedir. Denizli ilinde hizmetlerine devam eden Fabia Home, müşterinin eksiksiz olarak talebi yerine getirilecek şekilde sistemlerinigeliştirmiştir. Bünyesinde işin özünden gelen, kendi alanlarında uzman, yüksek tecrübeli kadrosu ile sizlerin karşısına çıkmaktadır.

FABIA HOME

Özel KUMAŞ Üretimi

Özel desenlerinize veya numunelerinize göre kumaş üretimi yaptırmak için tek yapmanız gereken işlem ÖZEL ÜRETİM FORMUNU doldurmaktır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Kumaşlarımız Hakkında

testimonials-quote

Mikrofiber Bez

Mikrofiber bez, ultra nozik sun'iy tolalardan ishlab chiqarilgan va yuqori singdiruvchanlik xususiyatiga ega tozalash bezi hisoblanadi. Chizmasdan va kimyoviy vositalarsiz samarali tozalashni ta'minlaydi. Shisha, yog'och va metall kabi turli yuzalar uchun mos keladi. Uzun muddatli va yuvilishi mumkin bo'lishi ham tanlanish sabablari hisoblanadi.

Paño de Microfibra

El paño de microfibra es un paño de limpieza fabricado con fibras sintéticas ultrafinas y posee una alta capacidad de absorción. Proporciona una limpieza efectiva sin rayar y sin usar productos químicos. Es adecuado para diversas superficies como vidrio, madera y metal. Su durabilidad y la posibilidad de ser lavado también son razones para su preferencia.

Микрофибра

Микрофибра - это чистящая тряпка, изготовленная из ультратонких синтетических волокон и обладающая высокой впитывающей способностью. Обеспечивает эффективную очистку без царапин и использования химических средств. Подходит для различных поверхностей, таких как стекло, дерево и металл. Долговечность и возможность стирки также являются причинами ее популярности.

Fabia Home

27 yıllık tecrübemizi müşterilerimize sunuyoruz.

Kumaşlarımızı kaliteli ipliklerden özenle dokuyoruz.

Geniş ürün yelpazemizi her yıl geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin isteği üzerine özel kumaşlar üretiyoruz.

Akçeşme Mah. 2055/1 Sok. B Blok No:4
İç Kapı No : Z2 Merkezefendi / DENİZLİ

info@fabiahome.com

+90 531 961 0412

#FabiaHome


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/fabiahome.com/public_html/wp-content/plugins/makao-core/inc/shortcodes/image-gallery/image-gallery.php on line 148